Sport

WKRA BIEŻUŃ ODRABIA ZALEGŁOŚCI

Bieżunianie wracają na ligowe boiska. Wkra Bieżuń ma do odrobienia zaległości z piłkarskiej jesieni.

Przed nami długo oczekiwany weekendowy mecz. Fanatycy z Bieżunia już zacierają ręce z ekscytacji by obejrzeć w grze swoich ulubieńców.

W niedzielę, 10 marca o godzinie 14:00 na boisku przy ZPO w Bieżuniu odbędzie się zaległe starcie z rundy jesiennej pomiędzy Wkrą Bieżuń a jednym z głównych pretendentów do awansu, MKS-em Przasnysz.

To spotkanie miało się odbyć jesienią, lecz opady śniegu zatrzymały plany obu drużyn. Boisko w Bieżuniu zostało przykryte białym puchem, uniemożliwiając rozegranie meczu. Jednakże, teraz, gdy aura dopisuje, obie drużyny mają szansę nadrobić zaległości. Decyzja o rozegraniu tego meczu tydzień przed wznowieniem rundy wiosennej została podjęta przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.

MKS Przasnysz jest jednym z faworytów do awansu, co sprawia, że starcie z nimi nabiera jeszcze większego znaczenia dla Wkry Bieżuń. Dla miejscowych to nie tylko szansa na zdobycie punktów, ale także możliwość udowodnienia, że są w stanie rywalizować z najlepszymi.

Wkra Bieżuń będzie chciała wykorzystać fakt gry przed własną publicznością, ale MKS Przasnysz z pewnością nie będzie łatwym przeciwnikiem.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.