WKRA BIEŻUŃ WCISNĘŁA CZWÓRKĘ

Wkra Bieżun odniosła przekonujące, wyjazdowe zwycięstwo. Gracze Roberta Piotrowskiego pokonali GKS Strzegowo. Zdobyli aż cztery bramki i żadnej nie stracili. Zespół znajduje się w czubie tabeli i goni lidera rozgrywek.
Maciej Watkowski (przy piłce) zdobył jedną z bramek

Wkra Bieżuń wciąż w ligowej czołówce. Bieżunianie utrzymują kontakt z dwoma najlepiej punktującymi zespołami w lidze. Zespół Roberta Piotrowskiego dzięki kolejnemu triumfowi otwiera grupę pościgową za Płońską Akademią Futbolu i MKS-em Ciechanów.

Bieżunianie w miniony weekend zagrali bardzo dobre spotkanie w Strzegowie. W pierwszej połowie ze znakomitej strony zaprezentował się Jakub Malinowski. Pomocnik udowodnił, że potrafi strzelać bramki. Najpierw w 20 minucie po podaniu Przemysława Wiśniewskiego, a później w 35 minucie zagranie Macieja Watkowskiego i zapisał na swoim koncie dublet. W pierwszej połowie więcej bramek już nie padło. Po zmianie stron Wkra nie zwolniła tempa. Tym razem jednak nie młodzi gracze, a ci bardziej doświadczeni wzięli na swoje barki ciężar zdobywania bramek. Najpierw lider ekipy „żółto-niebieskich” Maciej Watkowski do asysty dołożył bramkę. W 65 minucie asystował mu Michał Dzięgielewski. Ten sam gracz również wpisał się na listę strzelców. Na nieco mniej niż kwadrans przed końcem meczu „Dzięgiel” po podaniu Malinowskiego ustalił wynik na 4:0.

W następnej kolejce ekipa Roberta Piotrowskiego zmierzy się z Błękitnymi Raciąż. Mecz zaplanowano na sobotę, 25 września, o godzinie 14:00.

GKS Strzegowo – Wkra Bieżuń 0:4 (0:2)

Bramki: Malinowski 20, 35 min., Watkowski 65 min., Dzięgielewski 76 min.

Sędziował: Karol Braun (Lidzbark)

Skład: Szraiber – Budzich, Leśniewski, Krajewski, Juszczyk, Gołębiewski, Wiśniewski, Kalinowski, J.Malinowski, Dzięgielewski, Watkowski.

KS Wąsewo – Nadnarwianka Pułtusk 2:3

GKS Strzegowo – Wkra Bieżuń 0:4

Błękitni Raciąż – MKS Ciechanów 0:2

PAF Płońsk – Ostrovia Ostrów Maz. 2:1