Sport

WKRA I BORUTA ZNAJĄ RYWALI W PUCHARZE

W siedzibie Delegatury Ciechanów Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej wylosowano pary kolejnej rundy zmagań pucharowych. Rywali poznały Boruta Kuczbork i Wkra Bieżuń.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej chce wyłonić i uhonorować najlepsze drużyny rozgrywek pucharowych na szczeblu delegatur – ciechanowskiej, płockiej, siedleckiej, radomskiej i warszawskiej. By później móc dołączyć zespoły z III ligi i wyłonić zespół, który będzie rywalizował w Pucharze Polski na szczeblu centralnym.

Droga do tego jest jednak zawiła i skomplikowana. Właśnie wylosowano II rundę rozgrywek w delegaturze Ciechanów. W tym etapie jest 26 zespołów, które stworzą 13 par.

Swojego drugiego już rywala, po wyeliminowaniu Tamki Dzierzgowo, poznała Boruta Kuczbork. Los przydzielił zespołowi z Młyńskiej beniaminka Ligi Okręgowej GKS Gumino. Mecz odbędzie się w Kuczborku. Do rozgrywek od tej rundy przystępuje też Wkra Bieżuń. Zespół Roberta Piotrowskiego zagra z B-klasowym – MKS-em II Ciechanów. Spotkanie to Wkra zagra na wyjeździe. Zgodnie z zaplanowanym przez delegaturę terminem II runda Pucharu Polski zostanie rozegrana 31 sierpnia.

OM

Pary II rundy Pucharu Polski
Narew II Ostrołęka – KS Wąsewo
Orz Goworowo – Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Bartnik Myszyniec – Kurpik Kadzidło
FC 2012 Różan – Rzekunianka Rzekuń
MKS II Ciechanów – Wkra Bieżuń

Boruta Kuczbork – GKS Gumino
Opia Opinogóra – Wkra Radzanów
Mławianka II Mława – Korona Szydłowo
Orzeł Sypniewo – Konopianka Konopki
WKS Mystkówiec Stary – Korona Karolinowo
GKS Andrzejewo – Wymakracz Długosiodło
Kryształ Glinojeck – Wkra Sochocin
Sona Nowe Miasto – Mazur Ojrzeń

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.