WKRA NIE URWAŁA PUNKTU NARWII

Wkra Bieżuń nie zdołała zdobyć punktu w wyjazdowym spotkaniu z Narwią Ostrołęka. Faworyt do awansu do IV ligi okazał się skuteczniejszy i wygrał 3:0. Bieżunianie są na 10 miejscu tabeli. Rywale uplasowali się na 2 lokacie.
Wkra Bieżuń uległą Narwii w Ostrołęce

Na ciężki teren do Ostrołęki wybrała się Wkra Bieżuń. Szkoleniowiec bieżunian po raz kolejny musiał radzić sobie w okrojonym składzie. Trener nie mógł skorzystać m.in. z Michała Gołębiewskiego i Daniela Ziółkowskiego, a na ławce rezerwowych usiedli sami młodzieżowcy.

W pierwszym składzie wybiegł już za to Michał Dzięgielewski. Napastnik zespołu Wkry odniósł kontuzję w starciu z Konopianką i trafił do szpitala. Uraz, na szczęście, okazał się nie groźny, a jeden mecz pauzy wystarczył. Ofensywa zespołu zatem mocno zyskała.

Silną ofensywą dysponuje też zespół Narwii Ostrołęka. Zespół prowadzony przez Andrzeja Sieradzkiego w tym sezonie chce awansować do IV ligi. Po ubiegłorocznej porażce w “barażach” zespół wyciągnął wnioski i teraz prezentuje się zdecydowanie lepiej.

Przed własną publicznością “Narwianie” nie przegrali. Tak było również w starciu z Wkrą Bieżuń. Prowadzenie już w 11 minucie gospodarzom dał Mariusz Marczak, który skorzystał z podania Przemysława Olesińskiego. Olesiński kilkanaście minut później podwyższył wynik spotkania wykorzystując sytuację sam na sam. Tym razem skorzystał z podania Oleha Ochrimienki.

Podopieczni Roberta Piotrowskiego nie dawali za wygraną. Nawet w 33 minucie trafili do siatki. Gol dla Wkry nie został jednak uznany. Sędziowie stwierdzili, że padł on ze spalonego.

Po zmianie stron to nadal gospodarze byli stroną aktywniejszą, posiadającą przewagę. Udokumentowali to trzecim golem. Tym razem po wrzucie z autu Jastrzębski zagrał do Marczaka, a strzelec pierwszej bramki ustrzelił dublet. Tym razem uderzył tuż przy słupku.

Narew Ostrołęka – Wkra Bieżuń 3:0 (2:0)
Bramki: Marczak 11, 55 min., Olesiński 25 min.
Skład: Szreiber – Baca, Budzich, Leśniewski, Rokicki, Betlejewski, M.Malinowski, Kalinowski, Krajewski, Watkowski, Dzięgielewski

Błękitni Raciąż – Sona Nowe Miasto 0:1
Konopianka Konopki – Żbik Nasielsk 1:3
MKS Ciechanów – KS Wąsewo 4:0
Narew 1962 Ostrołęka – Wkra Bieżuń 3:0
GKS Pokrzywnica – Korona Szydłowo 3:4