WKRA ROZBIJA KURPIK

Wkra Bieżuń nie zwalnia tempa i gromi kolejnego przeciwnika. Tym razem maszyna trenera Roberta Piotrowskiego rozbiła Kurpik Kadziło aż 7:2.
Michał Dzięgielewski zdobył dwa gole Fot. MO

Po wysokim zwycięstwie w Krasnem przyszedł czas na pogrom na własnym obiekcie. Bieżuńska Wkra nie miała litości dla zespołu Kurpika Kadzidło. Beniaminek rozgrywek Ligi Okręgowej przyjechał do Bieżunia z nadziejami, ale te szybko zostały im odebrane. Już w 4 minucie wynik otworzył strzałem z rzutu wolnego Maciej Watkowski. Po kwadransie wynik podwyższył Michał Dzięgielewski. Wydawało się, że mecz jest pod kontrolą, ale rywale zdołali złapać kontakt. Po 50 minutach gry było 3:2 dla bieżunian. Z upływem czasu gry Wkra narzucała jednak mocniejsze tempo i wypracowała sobie solidną zaliczkę. Najpierw Kalinowski, a później Watkowski, Dzięgielewski i jeszcze raz Watkowski wpisali się na listę strzelców.

Wkra Bieżuń – Kurpik Kadzidło 7:2

Bramki: Watkowski 4, Dzięgielewski 2, Kalinowski

Skład: Szraiber – P.Baca, Leśniewski, Juszczyk, Krajewski, Gołębiewski, Wiśniewski, Kaźmierczak, M.Malinowski, Watkowski, Dzięgielewski.

Ponadto: Jakowski, Sowiński, J.Baca, J.Malinowski, Ciąźkowski, Moskal, Pudlik, Kalinowski, Wróblewski

Korona Szydłowo – KS Wąsewo 4:2

Wymakracz Długosiodło – Konopianka Konopki 3:1

Ostrovia Ostrów Maz. – Kryształ Glinojeck 4:0

MKS Ciechanów – Rzekunianka Rzekuń 2:1