WKRA Z KOLEJNYM ZWYCIĘSTWEM

Wkra Żuromin z trzecim zwycięstwem z rzędu. Żurominianie pokonali Skrę Drobin.

Wkra Żuromin w niedzielne popołudnie mierzyła się ze Skrą Drobin. Było to spotkanie dwóch najsłabszych zespołów w rozgrywkach Decathlon V lidze. Wkra w ostatnich tygodniach złapała formę, zaczęła punktować i była zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Gracze Wojciecha Błaszkiewicza wywiązali się z tej roli znakomicie. Już w 10 minucie, za sprawą Dominika Stopczyńskiego, objęli prowadzenie. Dominowali na boisku, mieli sporo sytuacji strzeleckich, a pod koniec pierwszej połowy podwyższyli wynik spotkania.

Po faulu na Adrianie Kulwickim sędzia wskazał na rzut karny, a jedenastkę na bramkę zamienił Dawid Ziemczyk.

Druga połowa była zdecydowanie słabsza w wykonaniu obu ekip, a dopiero w końcówce padły kolejne bramki. W 85 minucie Kamil Skolmowski podwyższył wynik 3:0, a Jakub Dudkiewicz kilka minut później zdobył bramkę honorową dla Skry.

Kolejne spotkanie przed zespołem Wojciecha Błaszkiewicza już w sobotę. Tym razem rywalem żuromińskiej Wkry będzie Nadnarwianka Pułtusk. Pierwszy gwizdek w sobotę, 10 czerwca o godz. 16:00.

2. Sokół Serock                                26           55           71-34

3. Makowianka Maków                               26           48           56-58

14. Wkra Żuromin                           26           16           32-92

15. Skra Drobin                                27           8             25-122