Sport

WKRA Z PUCHAREM PREZESA

Halowe zmagania o Puchar Prezesa MKS WKra Żuromin dla gospodarzy. Najlepszą ekipą okazała się Wkra Żuromin.

Hala Sportowa w Żurominie, MKS Wkra Żuromin i Stowarzyszenie „Graj z Krystianem” były organizatorami sportowych zmagań. W całych zawodach nie zabrakło emocji, akcji i niezapomnianych momentów. W finale Wkra Żuromin stanęła do pojedynku z drużyną Mafia Choczeń, a walka o tytuł mistrza była zacięta. Ostatecznie, to Wkra Żuromin triumfowała, zdobywając zaszczytny tytuł i puchar.

Trzecie miejsce na podium zajęła drużyna Kosmos Tadajewo, która również pozostawiła po sobie dobre wrażenie.

Największym strzelcem turnieju okazał się Tomasz Kamiński z Wkry Żuromin. Jego precyzyjne uderzenia i umiejętności indywidualne poprowadziły zespół na sam szczyt rywalizacji. Tytuł Najbardziej Wartościowego Gracza (MVP) futsalowego turnieju przypadł w udziale Bartoszowi Narewskiemu z zespołu Kąsające Prababcie. Choć jego ekipa nie znalazła się na podium to organizatorzy docenili jego umiejętności.

Warto również wspomnieć o występie Marcina Nawrockiego, bramkarza drużyny Mafia Choczeń, który został uznany za najlepszego bramkarza turnieju.

Wyjątkowym gościem, ale również i uczestnikiem zmagań był Łukasz Teodorczyk. Wychowanek Wkry Żuromin, były zawodnik takich klubów jak Dynamo Kijów czy Anderlecht Bruksela, znów założył koszulkę żuromińskiej Wkry i wsparł kolegów na boisku.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.