Sport

WKRA Z WKRĄ NIE ZAGRA. LOKALNEGO POJEDYNKU NIE BĘDZIE

Wkra Żuromin i Wkra Bieżuń miały zmierzyć się w spotkaniu kontrolnym podczas zimowego okresu przygotowawczego. Do spotkania nie dojdzie. Znamy przyczyny.
fot. archiwum

Szkoleniowcy Wkry Żuromin i Wkry Bieżuń doszli do porozumienia w sprawie gry kontrolnej. Maciej Grzybowski i Robert Piotrowski ustalili termin wspólnego spotkania oraz miejsce. Pojedynek miał odbyć się 20 marca. Miało to być wartościowe spotkanie dla obu zespołów. Do meczu jednak nie dojdzie. Co stoi na przeszkodzie w rozegraniu spotkania?

Okazuje się, że kalendarz rozgrywek ligowych. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej pierwszą kolejkę rundy rewanżowej Ligi Okręgowej ustalił na 13-14 marca. Oznacza to, że w terminie planowanego meczu bieżunianie będą rozgrywać już drugi mecz. Wtedy to zgodnie z terminarzem gracze Piotrowskiego przyjmować będą na własnym terenie Koronę Szydłowo.

Rozgrywki IV ligi mazowieckiej dla żuromińskiej Wkry rozpoczną się natomiast dopiero z początkiem kwietnia. Podopieczni Grzybowskiego rozegrali dwa mecze z wiosny awansem, dlatego też tak późno wznowią wiosenne granie. Wkra Żuromin będzie musiała szukać innego rywala na termin 20 marca.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.