WKRA ZACZĘŁA Z HURAGANEM

Wkra Żuromin rozpoczęła serię test-meczów. Spotkania mają przygotować zespół Wojciecha Błaszkiewicza do rundy wiosennej V ligi.

Wkrze Żuromin udało się znaleźć sparing-partnera na miniony weekend. „Zielono-czerwoni” zmierzyli się z zespołem z okręgu płockiego – Huraganem Bodzanów. Przeciwnik nie należał do najmocniejszych, ale sparing to zawsze lepsza jednostka treningowa niż najlepsze zajęcia bez przeciwnika.

Żurominianie nie mieli większych problemów z pokonaniem rywala, mimo że do przerwy był remis – 1:1.  W drugiej części spotkania ekipa Błaszkiewicza wrzuciła wyższy bieg i za każda minutą pokazywali swoją wyższość. Zdobyli w tej części pojedynku aż sześć bramek i mecz zakończył się efektownym zwycięstwem żurominian.

Gole dla Wkry zdobyli Arkadiusz Narewski, Kamil Sowiński, Tomasz Kamiński, a po dwa trafienia ustrzelili Miłosz Zawadzki i Kamil Skolmowski.