Sport

WKRA ZATRZYMANA PRZEZ SONĘ

Wkra Żuromin zremisowała na wyjeździe z Soną Nowe Miasto w hitowym starciu Dalubo Lidze Okręgowej. Żurominianie tracą już trzy punkty do lidera rozgrywek.

Spotkanie, które odbyło się w piątek, 29 marca, było hitowym starciem w lokalnych rozgrywkach piłkarskich ciechanowsko-ostrołęckiej „okręgówki”. Na boisko trzeciej w tabeli Sony zawitała drużyna zajmująca drugie miejsce – żuromińska Wkra. Ich ostatnie starcie zakończyło się remisem 1:1, a i tym razem punkty zostały podzielone między obie ekipy.

Mimo braku goli, mecz wyróżniał się intensywnością i emocjami, które nie opuszczały kibiców do ostatnich minut.

Początkowo to gospodarze, pod wodzą Bartosza Kaczora, dominowali na boisku. Jednak w drugiej połowie inicjatywę przejęła Wkra, systematycznie zwiększając swoją przewagę.

Mimo to, żadnej z drużyn nie udało się przełamać impasu i zdobyć decydującego gola. Najbliżej bramki, w końcówce pojedynku byli żurominianie. Daleki wyrzut z auto Karola Brydzińskiego przed pole karne strącili defensorzy Sony, a do piłki dopadł Mykola Korzun. Strzał ukraińskiego pomocnika z najwyższym trudem, nogą odbił bramkarz miejscowych Sebastian Nowiński.

OM

Sona Nowe Miasto 0-0 Wkra Żuromin

Skład: Gatyński – Brydziński, Budka, Żelazny, Karolewski J. – Skolmowski, Korzun, Karolewski M., Narewski A., Oszmański – Pokropski

Ławka rezerwowych: Woźniak, Szeluga, Narewski M., Stopczyński, Szpinda, Grześkiewicz, Krysiak

Wyniki

GKS Gumino 0-7 Opia Opinogóra

Korona Szydłowo 2-0 ULKS Ołdaki

Wkra Radzanów 1-2 Kryształ Glinojeck

Rzekunianka Rzekuń 4-2 GKS Strzegowo            

Kurpik Kadzidło 0-4 Ostrovia Ostrów Maz.

Wkra Sochocin  1-3 Wymakracz Długosiodło

Sona Nowe Miasto 0-0 Wkra Żuromin  

Tęcza Ojrzeń 0-2 Konopianka Konopki

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.