Sport

WKRA ŻUROMIN POKONUJE KRYSZTAŁ GLINOJECK 6:3

Podopieczni Tomasza Paczkowskiego w drugim meczu towarzyskim w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2020/2021 pokonali Kryształ Glinojeck.

Po remisie w pierwszym spotkaniu kontrolnym z kujawsko-pomorskim IV-ligowcem – Lechem Rypin przyszedł czas na zwycięstwo.

Piłkarze Tomasza Paczkowskiego w sobotę, późnym wieczorem, wybiegli na murawę stadionu w Sierpcu, by mierzyć się z Kryształem Glinojeck. Pojedynek pierwotnie miał odbyć się w Mławie, ale silnie zmrożone boisko nie nadawało się do gry.

W zespole „zielono-czerwonych” w sobotę zabrakło kontuzjowanych – Kamila Skolmowskiego i Wiktora Kowalczyka, a także Bartosza Narewskiego, Bartłomieja Śmigrodzkiego i Seweryna Gajewskiego.

To sprawiło, że przeciwko Kryształowi zaprezentowała się wąska, 14-osobowa kadra IV-ligowca. Spotkanie przebiegało pod dyktando żurominian.

Już w pierwszej połowie Wkra prowadziła 4:1. Żurominianie wykorzystywali swoją przewagę, ale nie wykorzystali jeszcze kilku dogodnych okazji. Po zmianie stron gra była bardziej wyrównana. Sytuacji w dalszym ciągu nie brakowało. Wkra zdobyła kolejne dwie bramki, rywale również popisali się dwoma golami.

OM

Wkra Żuromin – Kryształ Glinojeck 6:3 (4:1)

Bramki: Kamiński 3, Laskowski 2, Stopczyński

Skład: Wiśniewski – testowany, Barski, Żelazny, Kosiński – Laskowski, M.Karolewski, Klepczyński, Kamiński – Nowacki, Stopczyński

Ponadto: Ambrochowicz, Bieńskowski, J.Karolewski

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.