Sport

WKRA ŻUROMIN TESTUJE NOWYCH GRACZY

Wkra Żuromin chce skompletować kadrę na nowy sezon. Kilka ubytków żuromińscy działacze chcą uzupełnić o nowe twarze. Część z nich już wyjechała.

Wkrze potrzebny jest napastnik. Gra ofensywna kulała w minionym sezonie, a najlepszym strzelcem Wkry był pomocnik, którego w zespole już nie ma – Dawid Klepczyński.

W spotkaniu przeciwko Motorowi Lubawa zagrał mierzący blisko 190 centymetrów Willyam Martins. 27-latek w minionym sezonie występował w drużynie wicemistrza IV ligi opolskiej – LZS Starowice Dolne. Po sezonie nie zdecydowano się przedłużyć umowy z zawodnikiem. „Willy” otrzymał szansę gry w spotkaniu przeciwko Motorowi Lubawa od pierwszej minuty. Napastnik nie przekonał jednak trenera i władz klubu. We Wkrze nie zagra także testowany Portugalczyk. Felipe po sparingu z Motorem trenował jeszcze z zespołem, ale otrzymał propozycję gry w III lidze.

W zespole Wkry testowani są jeszcze Kamil Sowiński, zawodnik Skrwy Łukomie, a także Mateusz Jakubowski, który grał w juniorskich zespołach SMS Włocławek. Ostatnim jego klubem była Skra Drobin. W poprzednim sezonie pomocnik zanotował jedną bramkę. Z zespołem przygotowuje się także Damian Turecki, 20-letni pomocnik klubu UKS Lotnisko Modlin. W ubiegłym sezonie rozegrał 16 spotkań w lidze, zdobył 12 bramek. Występuje na pozycji skrzydłowego.

Co do ich dalszych losów decyzje nie zapadły.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.