WKRA ŻUROMIN ZAGRAŁA „NA PIĄTKĘ” Z KORONĄ SZYDŁOWO

Wkra Żuromin bez problemów pokonała Koronę Szydłowo w spotkaniu sparingowym przed rundą rewanżową sezonu 2020/2021. Podopieczni Paczkowskiego wygrali 5:0.
Bartosz Narewski zdobył jedną z bramek

Po wysokiej porażce czas na wysokie zwycięstwo. Tym razem Wkra Żuromin zapisała na swoim koncie triumf.

Zanim jednak o meczu należy wspomnieć o niecodziennej sytuacji, która miała miejsce jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Rywale przystępowali bowiem do spotkania bez nominalnego bramkarza, dlatego dwaj bramkarze Wkry solidarnie zagrali po 45 minut w szeregach rywala. W pierwszej połowie między słupkami Korony stanął Marek Koczot. Doświadczony bramkarz ostatnio bronił barw Sparty Brodnica, ale wiele wskazuje na to, że wiosną wzmocni rywalizację w bramce Wkry. Drugą połowę natomiast bramki Korony strzegł Mateusz Ambrochowicz.

Zdecydowanie więcej pracy miał Marek Koczot. W pierwszej połowie Wkra dysponująca dynamicznymi napastnikami (w tej roli wystąpili Bartosz Narewski i Hubert Rzepkowski) co rusz nękała defensywę zespołu z Szydłowa. Pierwszego gola, już po kilku minutach gry, zaliczył jednak Bartłomiej Śmigrodzki. Dalej do bramki trafiali kolejno Rzepkowski, Narewski i Klepczyński. W drugiej części spotkania wynik ustalił Dominik Stopczyński.

Wkra Żuromin – Korona Szydłowo 5:0 (4:0)

Bramki: Śmigrodzki, Rzepkowski, Narewski, Klepczyński, Stopczyński

Skład: Ambrochowicz – Kosiński, Żelazny, Bieńkowski, Barski – Śmigrodzki, J.Karolewski, Klepczyński, Kamiński – Narewski, Rzepkowski

Ponadto: Koczot, Nowacki, M.Karolewski, Stopczyński