Na sygnale

WPADŁ PRZEZ PASY

Kolejny nieodpowiedzialny kierujący wyeliminowany z ruchu drogowego. Powodem kontroli były niezapięte pasy bezpieczeństwa.

25 stycznia po południu policjanci ruchu drogowego żuromińskiej komendy patrolując ulice miasta zwrócili uwagę na kierującego oplem, który jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli drogowej.

-Wówczas okazało się, że 54-letni kierowca oprócz popełnionego wykroczenia wynikającego z obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa, wykazał się znacznie większą nieodpowiedzialnością. Był pijany. Badanie alkomatem 54-letniego mieszkańca powiatu żuromińskiego wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy -informuje rzecznik żuromińskiej policji.

Za popełnione przestępstwo mieszkaniec powiatu żuromińskiego będzie odpowiadał przed sądem.

Przypominamy, że zapinając pasy bezpieczeństwa, nie zapinamy ich dla Policji, tylko dla samego siebie i swojego bezpieczeństwa. W momencie wypadku pasy zwiększają szansę na przeżycie.

Kierowco! Jeżeli nie jesteś pewny swojego stanu trzeźwości, zgłoś się do komendy policji i poproś o badanie na zawartość alkoholu w organizmie. To pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości!

ao

komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • codziennie około godziny 18-ej do Dino w Żurominie po alkohol podjeżdża alkoholik i nikt od lat go nie zatrzymał.