Nasza Akcja Nieskategoryzowane

WYGRAJ CZUJKĘ DYMU LUB TLENKU WĘGLA

Wspólnie z Powiatową Komendą Państwowej Straży Pożarnej w Żurominie zachęcamy do udziału w konkursie „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”. Możesz wygrać czujki dymu oraz czujki tlenku węgla.
Fundatorem nagród jest Państwowa Straż Pożarna. Na zdjęciu zastępca komendanta powiatowego PSP w Żurominie bryg. Artur Czachowski

Konkurs skierowany jest do pełnoletnich mieszkańców powiatu żuromińskiego. W puli nagród znajdują się 4 czujki tlenku węgla oraz 4 czujki dymu. Kartę konkursową zamieszczoną w papierowym wydaniu gazety należy dostarczyć osobiście lub wysłać pocztą na adres redakcji „Kuriera Żuromińskiego” (ul. Lidzbarska 13, 09-300 Żuromin). Konkurs odbywa się również w sieci. Kartę z poprawnie zaznaczonymi pytaniami należy przesłać na adres: redakcja@kurierzurominski.pl. O tym, kto zwycięży zadecyduje kolejność dostarczenia kart konkursowych. Żeby wszyscy mieli równe szanse pula nagród została podzielona na pół. 4 czujki przeznaczone są dla Czytelników, którzy dostarczą kartę konkursową z papierowego wydania. Druga połowa (4 czujki) przeznaczona jest dla osób, które prześlą kartę w wersji elektronicznej.

poniżej znajduje się karta konkursowa do pobrania

Regulamin konkursu do pobrania

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.