WYSOKI REMIS BORUTY

Boruta Kuczbork zanotowała kolejny remis w trakcie przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2021/2022. Bez rozstrzygnięcia zakończyło się spotkanie z Mławianką Mława U18.

To było już drugie spotkanie kontrolne z Mławianką Mława U-18. W pierwszym meczu piłkarze Boruty zremisowali 3:3.

Teraz również był remis, ale spotkanie układało się zupełnie inaczej. „Boruciarze” musieli gonić wynik, bo po 45 minutach przegrywali 1:3. Na drugą połowę wyszli jednak bardziej skoncentrowani i zmotywowani, a przede wszystkim byli skuteczni. Już w kwadrans potrafili zupełnie odmienić oblicze tego pojedynku. W tym czasie gracze Jarosława Szmyta zdobyli trzy gole i wyszli na prowadzenie. Ostatecznie nie udało im się jednak utrzymać korzystnego rezultatu, a mecz zakończył się wynikiem 4:4