Sport

Z WKRY DO WKRY. LOKALNE TRANSFERY PIŁKARZY

Działacze Wkry Żuromin i Wkry Bieżuń dokonali wymiany zawodników. Zdolna młodzież zmieniła klubowe szyldy. O kim mowa?

Okres przygotowawczy do sezonu 2020/2021 powoli dobiega końca. Kluby z powiatu żuromińskiego domykają kadry zawodnicze. Ostatnio spory ruch zrobił się na linii Żuromin – Bieżuń. Po transferze Bartosza Narewskiego i Grzegorza Barskiego do żuromińskiej Wkry teraz czas na kolejne ruchy. Tym razem w obu kierunkach.

Kamil Skolmowski, dotychczas jedynie wypożyczony z Wkry Bieżuń do Wkry Żuromin na stałe zmienia barwy. Na mocy transferu definitywnego przenosi się na Żeromskiego. Podobnie Michał Kosiński. Defensor, który wziął udział w kilku grach kontrolnych żurominian, jak informuje na swoim profilu w mediach społecznościowych Wkra Bieżuń, także jako transfer definitywny przenosi się do Żuromina.

W drugą stronę powędrował Michał Malinowski. Zawodnik rocznika 2003, grający do tej pory w drużynie juniorów Wkry Żuromin od początku sezonu 2020/2021 rozpoczął treningi z pierwszym zespołem. Na mocy transferu definitywnego przenosi się do Wkry Bieżuń. Tam ma mieć większe szanse na grę. Co więcej, będzie w drużynie ze swoim bratem – Jakubem. Starszy o dwa lata pomocnik po rocznej przerwie od gry w piłkę ponownie założy koszulkę Wkry Bieżuń. Dziewiętnastolatek reprezentował „żółto-niebieskie” barwy w sezonie 2017/2018, kiedy to był wypożyczony z Wkry Żuromin.

OM

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.