Informacje

Z ŻUROMINA DO NOWEGO MIASTA

Dotychczasowy rzecznik PSP w Żurominie brygadier Józef Dobies rozpoczął pracę w Nowym Mieście Lubawskim, gdzie pełni obowiązki zastępcy komendanta.
fot. PSP Nowe Miasto Lubawskie

Od czerwca br. brygadier Józef Dobies, który związany był z Powiatową Komendą Państwowej Straży Pożarnej w Żurominie rozpoczął pracę w Nowym Mieście Lubawskim. Decyzją Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej został skierowany do dalszego pełnienia służby w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie. Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej roku powierzył mu pełnienie obowiązków Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Mieście Lubawskim.

Dobies służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 1985 roku jako kadet Szkoły Chorążych Pożarnictwa w Poznaniu. Z żuromińską jednostką związany był od 1987 roku jako technik do spraw operacyjno-szkoleniowych. Przez kolejne lata służby zajmował następujące stanowiska służbowe: szef zmiany służbowej, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, zastępca komendanta powiatowego, starszy specjalista ds. kontrolno-rozpoznawczych, naczelnik wydziału operacyjno-szkoleniowego. Z naszą redakcją przez wiele lat współpracował jako rzecznik prasowy. Gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów. Tym samym dziękujemy za dobrą współpracę.

KC

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.