
W miniony weekend policjanci na terenie powiatu zatrzymali trzy osoby, dwie za posiadanie przy sobie narkotyków. Jedna z tych osób prowadziła pojazd będąc w stanie nietrzeźwości.
Wieczorem w piątek (19.06) w Rozwozinie policjanci zatrzymali do kontroli 29-letniego mężczyznę kierującego Oplem. Podczas interwencji okazało się kierował mając ponad pół promila alkoholu w organizmie. Ponadto jego pasażer, 27-letni mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki.
Do drugiego zatrzymania doszło 20 czerwca w Syberii. Policjanci operacyjni, realizując wcześniej pozyskane informacje dotyczące posiadania środków odurzających pojechali pod wytypowany adres i ujawnili w mieszkaniu 41-letniego mężczyzny mefedron oraz marihuanę.
Zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast kierujący oprócz zatrzymanego prawa jazdy, usłyszał zarzut dotyczący prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. O dalszym jego losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Autor: mł. asp. Monika Ejnik , KPP Żuromin









Dodaj komentarz