Sport

ZAWODNICZKI DUMNIE WYWIĄZAŁY SIĘ Z ROLI FAWORYTEK

Podopieczne trenerów R. Krukowskiego i A. Kubkowskiego znakomicie wywiązały się z roli faworytek drugiego turnieju I ligi młodziczek. Zaliczyły 5 zwycięstw.
Siatkarki z Lubowidza i Warszawy nie mają sobie równych w rozgrywkach I ligi młodziczek
fot. FB Victoria Lubowidz

W weekend 28-29 listopada odbył się drugi ligowy turniej zmagań w ramach I ligi młodziczek. Po niezwykle udanym pierwszym starcie czas przyszedł udowodnić swoje umiejętności w kolejnych zmaganiach. Podobnie jak w pierwszym ligowym turnieju, tak i w drugim zespół MOS Wola/VICTORIA Lubowidz odniósł komplet zwycięstw. W dalszym ciągu nie stracił także seta. Dziewczęta potwierdziły swoją dominację bezbłędnie wywiązując się z roli faworyta turnieju. Bardzo dobrą dyspozycję widać było już w pierwszym starciu. Jeszcze w pierwszym secie Metro Warszawa napędziło stracha fanom naszej drużyny, ale w drugiej partii przewaga nie podlegała dyskusji. Podobnie było w kolejnych starciach. Atena Warszawa postawiła się tylko w drugiej partii, podobnie warszawska Sparta.

 – Nasz zespół był stroną dyktującą warunki w każdym spotkaniu, pokazując przy tym boiskową dojrzałość, wyższość siatkarską oraz ambitne podejście do każdej akcji – ocenia trener zespołu Artur Kubkowski.

Najbardziej było to widać w starciu z Krótką Mysiadło, gdzie dziewczęta pozwoliły rywalkom na zdobycie ledwie dwudziestu trzech punktów w dwóch setach. Pokonując je kolejno do 10 i 13. Na zakończenie dwudniowych zmagań przyszło zwycięstwo z GLKS Nadarzyn.

 W III turnieju ligi wojewódzkiej MOS WOLA Victoria Lubowidz zagrają OTPS Nike I Ostrołęka, LTS Legionovia I Legionowo, UKS Atena I Warszawa, GLKS Nadarzyn I oraz KS Metro Warszawa I.

OM

Skład MOS WOLA Victoria Lubowidz: Czajkowska Zosia, Wydmańska Maja, Buczyńska Maja, Jackiewicz Zosia, Daca Maja, Bartosiewicz Agata, Kiszelewska Dominika, Jaroń Oliwia, Szkaradek Gabriela, Bartosiewicz Joanna, Gajewska Klaudia, Zielińska Oliwia, Salbert Jagoda, Serdak Nikola

Trenerzy: Radosław Krukowski, Artur Kubkowski, Bartosz Bartosiewicz

Wyniki:

MOS/VICTORIA Lubowidz – METRO Warszawa 2:0 (25:23; 25:16)

MOS/VICTORIA Lubowidz – ATENA Warszawa 2:0 (25:14; 25:20)

MOS/VICTORIA Lubowidz – SPARTA Warszawa 2:0 (25:15; 25:20)

MOS/VICTORIA Lubowidz – KRÓTKA Mysiadło 2:0 (25:10; 25:13)

MOS/VICTORIA Lubowidz – GLKS Nadarzyn 2:0 (25:19; 25:12)

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.