Sport

ZIÓŁEK WYRZUCA Z PUCHARU BYŁYCH KOLEGÓW

Bramka Daniela Ziółkowskiego spowodowała, że Wkra Bieżuń pożegnała się z rozgrywkami Pucharu Polski na szczeblu Delegatury Ciechanów.

Rozegrana została II runda Pucharu Polski na szczeblu Delegatury Ciechanów. Bieżunianie trafili na Wkrę Radzanów. Zespół ze sporymi ambicjami. Ekipę, która chce walczyć o Ligę Okręgową.

Trener bieżunian Robert Piotrowski zdecydował się na sporo zmian w pierwszej jedenastce w stosunku do tego, jaki skład wybiegł na boisku w pierwszej kolejce ligowej. W bramce swoją szansę na grę otrzymał Jakowski, a poza nim można było zobaczyć sporo bieżuńskiej młodzieży. Bardziej doświadczeni gracze zajęli miejsce na ławce rezerwowych.

Mecz był bardzo wyrównany. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje do zdobycia bramek, a decydująca dla losów spotkania sytuacja miała miejsce w 67 minucie. Wtedy Bartosza Jakowskiego pokonał były zawodnik bieżuńskiej Wkry, Daniel Ziółkowski. Gol „Ziółka” wyprowadził na prowadzenie ekipę z Radzanowa. Bramka ta, jak się później okazało, była jedyną jaka padła tego dnia w Radzanowie. To oznaczało awans zespoły Klasy A do III rundy, a dla bieżunian pożegnanie z tegoroczną edycją pucharu.

OM

Wkra Radzanów – Wkra Bieżuń 1:0 (0:0)

Bramka: D.Ziółkowski

Skład: Jakowski – Leśniewski, Sowiński, Jasiński, J.Malinowski, M.Malinowski, Sz.Kalinowski, Kaźmierczak, Wiśniewski, Izwantowski, Krajewski.

Rezerwowi: Staniszewski, J.Baca, Wróblewski, Dobrosielski, Juszczyk, Gołębiewski, Watkowski.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.