Sport

ZŁOTA PAJĄCZKOWSKA. IDZIE W ŚLAD ZA TRENEREM

Paulina Pajączkowska złotą medalistką Mistrzostw Polski w trójboju siłowym w odmianie sprzętowej. Żurominianka zanotowała również rekord Polski w martwym ciągu.

Wielkie sukcesy płyną do naszej lokalnej społeczności sportowej z Puław! Paulina Pajączkowska, utalentowana trójboistka z Żuromina, zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Polski w trójboju siłowym.

W rywalizacji tej odmiany sprzętowej trójboju, Paulina rywalizowała w kategorii wiekowej do 23 lat oraz wagowej do 63 kg. Jej wynik łączny to imponujące 430,5 kg, co jest wyrazem ogromnej determinacji i wysiłku, który włożyła w przygotowania do zawodów.

Podczas mistrzostw Paulina Pajączkowska osiągnęła znakomite wyniki w poszczególnych konkurencjach. W przysiadzie udźwignęła 170 kg, w wyciskaniu 82,5 kg, a w martwym ciągu 178 kg. Szczególnie godny uwagi jest jej wynik w martwym ciągu, który stanowi jednocześnie rekord Polski w tej dyscyplinie.

Paulina trenuje już od 2 lat, a jej ciężka praca i poświęcenie przyniosły teraz zasłużone owoce.

Jej trenerem jest multimedalista mistrzostw Polski, medalista mistrzostw Europy i świata w te dyscyplinie – Mariusz Grotkowski.

– Zostałam Mistrzynią Polski oraz ustanowiłam rekord Polski w martwym ciągu jeśli ktoś by mi to powiedział 2 lata temu jak zaczynałam trenować nigdy bym w to pewnie nie uwierzyła.  Bardzo dobre zakończenie tego roku startowego jak i ostatniego mojego roku jako juniorka Jestem z siebie mega dumna, teraz czas coś podziałać jako seniorka, czekam z niecierpliwością co tam się zadzieje – czytamy we wpisie w mediach społecznościowych.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.