Wydarzenia

ZŁOTE GODY W KUCZBORKU

Pięć małżeństw z gminy Kuczbork w ubiegłą środę odebrało z rąk wójta medale nadane przez Prezydenta RP z okazji długoletniego pożycia małżeńskiego.

Tegorocznymi jubilatami, którzy obchodzą 50-lecie pożycia małżeńskiego z gminy Kuczbork są: Wanda i Edward Milerscy, Marianna i Tadeusz Pazikowie, Barbara i Szczepan Leszczyńscy, Jadwiga i Eugeniusz Czyżewscy oraz Irena i Zenon Lech. Siódmego lipca w sali konferencyjnej kuczborskiego urzędu odebrali z rąk wójta Jacka Grzybickiego pamiątkowe medale nadane przez prezydenta Andrzeja Dudę. W uroczystości wzięli udział również min.: kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie Anna Żebrowska, przewodniczący Rady Gminy Waldemar Skuza oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszka Kowalska.

W tym doniosłym dniu jubilatom towarzyszył wspaniały nastrój, usłyszeli wiele ciepłych słów i życzeń. Po wręczeniu medali zgromadzeni przenieśli się do pobliskiej restauracji, aby uczcić jubileusz tortem i lampką szampana, które były poprzedzone pysznym obiadem.

KC

komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Gratulacje dla Państwa Leszczyńskich minęło prawie 30 lat jak ostatni raz Was widziałam, ale w ogóle się nie zmieniliście. Pan Dyrektor i moja kochana wychowawczyni.