Sport

ZNAMY OSTATNIE NIEWIADOME. KTO AWANSOWAŁ?

Sezon 2020/2021 oficjalnie zakończony. Rozstrzygnięcia zapały we wszystkich rozgrywkach. Kto zajął ostatnie wolne miejsca w IV lidze i Lidze Okręgowej?

Milan Milanówek, Żbik Nasielsk, a jako ostatni Płomień Dębe Wielkie – to trzy zespoły, które wygrały spotkania barażowe. Najdłużej czekaliśmy na ekipę Płomienia. Rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipą z ligi siedleckiej, a Deltą Słupno w pierwszym terminie został odwołane z powodu zalanego boiska. Do rewanżowego pojedynku doszło w minioną środę. Płomień wygrał 3:0, a tym samym odrobił starty z pierwszego meczu, kiedy to triumfowała Delta (3:1).

Wymakracz czy Tęcza?

Dwumecz w walce o awans do Ligi Okręgowej zagrały trzeci zespół A Klasy – Wymakracz Długosiodło i przedostatni zespół „okręgówki” Tęcza Ojrzeń. Pierwsze spotkanie rozegrane zostało w Długosiodle padło łupem gospodarzy – 3:2. Rewanż w Ojrzeniu również wygrał zespół Wymakracza, a to oznacza, że ekipa z powiatu wyszkowskiego zagra w Lidze Okręgowej gr. Ciechanów-Ostrołęka. Będzie to jeden z rywali Wkry Bieżuń w sezonie 2021/2022.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.