Sport

ŁEBKOWSKI: ZROBIĘ WSZYSTKO, BY GO ZNOKAUTOWAĆ

Już w sobotę w amfiteatrze w Ostródzie kolejne zawodowe starcie w mma Kamila Łebkowskiego. Rywalem będzie Kacper Formela. Co zawodnicy mówią przed walką?
fot. FB Kamil Łebkowski

Fight Exclusive Night 29 w Ostródzie już za kilka dni. Organizatorzy gali przygotowali już filmowe zapowiedzi poszczególnych walk. W internecie, a także w telewizji można oglądać zapowiedź starcia żurominianina – Kamila Łebkowskiego z Kacprem Formelą. Obaj zawodnicy podkreślali, że będzie to ekscytujące starcie. Podkreślał to również szef FEN

–        Czeka nas niesamowite starcie – mówi Paweł Jóżwiak, szef federacji Fight Exclusive Night.

“Bomba” jak podkreśla, chce pokazać, że “nauczył się kilku nowych sztuczek”. Zapowiada jednak, że interesuje go nokaut.

– Będą nokauty, obalenia – pełne spectrum mma. Zrobię wszystko, żebym to ja znokautował jego – zapowiada Łebkowski w trailerze.

Przeciwnik żurominianina podkreśla, że jest prawdziwym fighterem i chce by “w ringu polała się krew”. Docenia też kunszt rywala.

–        Bardzo wielki respekt jest przed Kamilem, ale obawiam się tylko jednego – czy ktoś wyjdzie z klatki na noszach czy nie? – zastanawia się rywal “Bomby” Kacper Formela i dodaje – Wiem, że moje walki są jazdą bez trzymanki i nigdy nie wiadomo, co się w ich trakcie wydarzy. To jest robione dla mnie i dla kibiców, żebyśmy mieli co wspominać.

Gala FEN odbędzie się 22 sierpnia. Początek sportowych emocji zaplanowano na godzinę 19:00.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.