Informacje

ŻUROMIŃSCY SENIORZY NIE ZOSTANĄ BEZ WSPARCIA

W związku  z utrzymującym się stanem epidemii podjęto decyzję o kontynuacji Programu „Wspieraj Seniora” do końca marca 2021 r.

Żuromiński Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej przedłuża do marca kontynuację programu „Wspieraj seniora”. Jest on skierowany do osób głównie po 70 roku życia lub w szczególnych przypadkach przed 70 r. życia, którzy zdecydują się pozostać w domu dla własnego bezpieczeństwa w związku z występującą pandemią. Mogą oni skorzystać z pomocy oferowanej w ramach programu. W ramach realizacji programu mogą im być dostarczane artykuły podstawowej potrzeby, w tym w szczególności artykuły spożywcze, środki higieny osobistej (za wszystkie produkty senior musi zapłacić sam)  bądź może zostać udzielona inna pomoc określona w katalogu wsparcia w/w programu np. wykupienie recepty, spacer z psem, załatwienie spraw urzędowych.

Osoba wymagająca wsparcia musi zgłosić się na infolinię pod numerem telefonu 22 505 11 11 lub skontaktować się bezpośrednio z Ośrodkiem Pomocy  Społecznej w Żurominie pod numerem tel. 23 657-22-39, 23 657-46-51.

AO

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.