Informacje

ŻUROMIŃSKI GOPS OGRANICZA WIZYTY

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żurominie prosi mieszkańców o ograniczenie wizyt w siedzibie. Ma to związek z obecną sytuacją epidemiologiczną i zachorowaniami wśród kadry.

Jak czytamy na stronie internetowej MGOPS, w związku z sytuacja epidemiologiczną i chorowaniem pracowników Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, w tym osób bezpośrednio obsługujących dodatek osłonowy, w trosce o bezpieczeństwo interesantów i pracowników Ośrodka, od 1 litego do 11 lutego  MGOPS ogranicza bezpośredni kontakt pracowników z interesantami.

Ośrodek prosi o załatwianie spraw telefonicznie w godz. urzędowania tj. od 7:30-15:30

tel. 23 657-22-39, 657-46-51, 574- 821-075 oraz po uprzednim kontakcie telefonicznym drogą elektroniczną za pośrednictwem epuap.gov.pl, empatia.mpips.gov.pl

Wszelkie dokumenty, wnioski, w tym wnioski o dodatek osłonowy (uzupełnione, kompletne i podpisane) i inną korespondencję można umieszczać w zamkniętej kopercie w oznaczonej skrzynce znajdującej się przy wejściu do MGOPS oraz przesłać pocztą tradycyjną (ul. Olszewska 9/11 Żuromin).

Wnioski o dodatek osłonowy można pobrać ze strony www.mgopszuromin.pl oraz strony internetowej Ministerstwa Klimatu https://www.gov.pl/web/klimat.

Termin składania wniosku mija 31 października.

– Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Ponadto, w celu uzyskania niezbędnych informacji o pomocy dla osób będących w kwarantannie, a także w szczególności dla osób starszych, samotnych, niepełnosprawnych, które nie mają pomocy ze strony rodziny, a potrzebują wsparcia można kontaktować się również telefonicznie w godz. urzędowania Ośrodka, tj. od 7:30-15:30 pod numerami telefonów: 23 657 22 39, 23 657 46 51, 574 821 075. Apelujemy o ścisłe przestrzeganie wytycznych i zaleceń służb sanitarnych i państwowych w zakresie zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19. Apelujemy o ścisłe przestrzeganie wytycznych i zaleceń służb sanitarnych i państwowych w zakresie zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 – brzmi komunikat Ośrodka.

Sam kierownik Ośrodka Andrzej Wiśniewski przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków każdego dnia w godzinach urzędowania Ośrodka (pokój nr 1) i dodatkowo od godz.15:30 do 16:30 po uprzednim zgłoszeniu wizyty w sekretariacie Ośrodka. Zgłoszenie może być dokonane telefonicznie pod nr tel. 23 657 22 39 lub drogą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat@mgopszuromin.pl w godzinach urzędowania Ośrodka (7.30-15.30).

AO

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.