ŻUROMIŃSKIE REZERWY ZAGRAŁY ZA TRZY PUNKTY

Drugi zespół Wkry Żuromin odniósł drugie zwycięstwo w sezonie 2020/2021. Przesądzili o nim gracze, którzy na co dzień występują w pierwszej drużynie.
Dominik Stopczyński zdobył dwie bramki

Gracze Wojciecha Błaszkiewicza na własnym obiekcie podejmowali APN Olimp Ciechanów. Tym razem szkoleniowiec mógł skorzystać z kilku graczy, którzy na co dzień są w kadrze pierwszego zespołu. To przesądziło o zwycięstwie zespołu.

W bramce Wkry II wystąpił Piotr Wiśniewski, a w pierwszej jedenastce wybiegli Grzegorz Barski, Oskar Poniewski i Dominik Stopczyński.

To właśnie ci dwaj ostatni gracze wzięli na siebie ciężar zdobywania bramek. Stopczyński trafił dwa razy, a Poniewski raz. W pierwszej połowie rzut karny wykorzystał jeszcze Jakub Orłowski i Wkra po 45 minutach prowadziła 4:0. To jednak nie zamknęło tego spotkania. Goście walczyli do końca, a o trzy punkty miejscowi musieli drżeć do końca.

W ciągu dwóch minut (61 i 62 minuta) goście trafili dwukrotnie. To sprawiło, że z jeszcze większą chęcią ruszyli do ataku. W 79 minucie zdobyli bramkę kontaktową. Ostatecznie jednak Wkra II obroniła wynik i zeszła z boiska  triumfując,

Wkra II Żuromin – Olimp Ciechanów 4:3 (4:0)
Bramki: Stopczyński 14, 24 min. Poniewski 23 min.,Orłowski 36 min. (k) – Andrzejak 61 min., Ułasiewicz 62 min., Jurkiewicz 79 min.
Skład: Wiśniewski – Barski, Gajewski, Poniewski, Jesień, Jędrzejewski, Karolewski, Orłowski, Pikalski, Snowacki, Stopczyński
Ponadto: Szydłowski, Krantowski, Michalski, Piasecki, Szulc