piłka nożna

PODLIŃSKI ZAGRA W EKSTRAKLASIE?

Kolejny wychowanek Wkry Żuromin zagra w Ektraklasie? Szansę na angaż w Zagłębiu Lubin ma 23-letni Karol Podliński. Czy uzupełni skład drużyny?
Wychowanek Wkry może zagrać w ekstraklasie.
Fot. Internet

Karol Podliński rozpoczyna swoją piłkarską przygodę w drużynach juniorskich Wkry Żuromin. Po sezonie 2012/2013 przeniósł się do Warszawy kontynuując grę w juniorskich zespołach Białe Orły Warszawa. Podczas swojej seniorskiej kariery reprezentował barwy Mławianki Mława i Znicza Pruszków, w którym otrzymał szasnę debiutu w I lidze. Dla Znicza na tym szczeblu rozgrywek rozegrał pięć spotkań. Większe doświadczenie ma w rozgrywkach ligi II. Zarówno w barwach Znicza jak i Legionovii Legionowo. W minionym sezonie to właśnie w barwach tej drużyny był najlepszym strzelcem. Podliński zdobył dla „Novii” osiem trafień. Zespół nie zdołał utrzymać się w II lidze, a 23-latek rozgląda się za nowym pracodawcą.

Wychowanek żuromińskiej Wkry może trafić do Ekstraklasy. O testach Karola Podlińskiego w Zagłębiu Lubin poinformował w poniedziałek Przegląd Sportowy. Rosły napastnik ma pojechać na krótkie zgrupowanie do Opalenicy. Po powrocie zapadnie decyzja o ewentualnym podpisaniu kontraktu. Jak informuje Przegląd, Zagłębie chce zwiększyć rywalizację w ataku. Wciąż nie jest pewne czy w Zagłębiu zostanie Bartosz Białek, a Słoweniec Rok Sirk nie wykorzystał szansy. Podliński ma być jedną z opcji i uzpełnieniem składu.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.