Wiadomości

POLICJANCI DLA POTRZEBUJĄCYCH

Każdy może zostać Świętym Mikołajem. Przekonują o tym żuromińscy funkcjonariusze, którzy przygotowali świąteczne paczki dla dwóch rodzin.

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, dlatego policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żurominie zainicjowali świąteczną zbiórkę. Prezenty od policjantów trafiły do dwóch rodzin z powiatu żuromińskiego.

-Choć Policja na co dzień niesie pomoc, to w tym szczególnym czasie chcemy wyjść poza ramy, zrobić coś więcej dla naszych mieszkańców. Co roku organizujemy świąteczną zbiórkę, z której środki przekazujemy na dary dla osób potrzebujących. Dużą rolę w typowaniu rodzin odgrywają nasi dzielnicowi, którzy jak nikt inny znają problemy i potrzeby lokalnego społeczeństwa.

Przez dwa tygodnie policjanci z naszej komendy składali datki do specjalnej puszki. Za uzbieraną kwotę kupiliśmy długoterminowe produkty spożywcze, chemiczne, ale również słodycze, zabawki i przybory szkolne. Podarunki trafiły wczoraj do dwóch rodzin, gdzie wychowuje się łącznie szóstka dzieci- mówi rzecznik KPP Żuromin mł. asp. Tomasz Łopiński.

Gratulujemy policjantom wspaniałej inicjatywy.

KC

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.