Wiadomości

WIEC POPARCIA ANDRZEJA DUDY W LUBOWIDZU

W ostatnim tygodniu kampanii prezydenckiej w Lubowidzu na scenie letniej zorganizowano wiec poparcia Andrzeja Dudy z udziałem członków rządu.

Popołudniowe spotkanie zgromadziło w Lubowidzu kilkaset osób. Choć na początku informowano, że do najmłodszego miasta w powiecie ma przyjechać sam prezydent Andrzej Duda, Urząd Miasta i Gminy szybko sprostował tę informację. Pomimo tego w Lubowidzu zorganizowano wiec poparcia urzędującego prezydenta, w którym wzięli udział członkowie rządu i parlamentarzyści.

– Wprawdzie nie ma między nami pana prezydenta, jestem winny sprostowanie (…)- rozpoczął gospodarz, burmistrz Lubowidza Krzysztof Ziółkowski, który wytłumaczył, że trasa kampanijnego szlaku jest bardzo dynamiczna. Jednakże spotkanie odbyło się w planowanym terminie.

– Musimy pomóc prezydentowi polskich spraw- mówił Ziółkowski.

Zaraz po nim głos zabrali zaproszeni goście. Znaleźli się wśród nich sekretarz w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Maciej Wąsik, minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk, sekretarz stanu w Ministerstwie Klimatu Jacek Ozdoba, minister rodziny Marlena Maląg, poseł Anna Cicholska, poseł Waldemar Olejniczak, starosta sierpecki Mariusz Turalski, oraz radny sejmiku województwa mazowieckiego Artur Czapliński.

Kacper Czerwiński

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.