Plebiscyt

WYBIERAMY „NAJPOPULARNIEJSZĄ JEDNOSTKĘ OSP”

Strażacy ochotnicy to lokalni bohaterowie, zawsze pierwsi na miejscu groźnych sytuacji. Większość z nich bierze czynny udział w akcjach gaśniczych i ratowniczych. Doceńmy ich. Możemy na nich liczyć również podczas pandemii.
Autor zdjęcia: pixabay

Epidemia koronawirusa pokrzyżowała nasze życie na wielu płaszczyznach. Dlatego nasz coroczny plebiscyt odbywa się nieco później niż zwykle. Nie możemy jednak zapomnieć o naszych ochotnikach, którzy angażują się w walkę z pandemią. W wielu miejscowościach strażacy pomagali w dystrybucji środków ochrony, oferowali osobom starszym pomoc w zakupach. Pokazali, że społeczeństwo może na nich liczyć w każdych okolicznościach.
Głosowanie rozpocznie się w środę, 13 maja i potrwa do poniedziałku, 15 czerwca do godziny 23:59. Podobnie jak w ubiegłych latach nagrodzimy trzy jednostki, które otrzymają największą liczbę głosów. Strażacy otrzymają dyplomy oraz statuetki, a także bony na zakupy w sklepie remontowo-budowlanym, które będą mogli przeznaczyć na modernizację swoich strażnic.
W plebiscycie biorą udział wszystkie 40 jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu żuromińskiego.

red
Głosujemy wysyłając SMS o treści KZ.OSP.X NA NUMER 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)
np. 48. OSP Wawa, wysyłamy SMS o treści: KZ.OSP.48

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.