piłka nożna

HAT-TRICK JUSZCZYKA I REMIS W CIECHANOWIE

„Boruciarze” są już po drugiej grze kontrolnej. Podopieczni Mariusza Kołakowskiego zremisowali z Olimpem Ciechanów 4:4.
Adam Juszczyk (z lewej) zaliczył hat-trick
fot. MO

W sobotnie popołudnie na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie piłkarze Boruty Kuczbork rywalizowali w drugim meczu towarzyskim przed sezonem 2020/2021. Grający na co dzień w Klasie A gracze z Kuczborka mierzyli się z przedstawicielem ciechanowskiej Klasy B. Olimp to drużyna młoda, stworzona z graczy kończących wiek juniora wzmocniona doświadczonymi graczami, którzy mają pomóc młodszym kolegom wejść w seniorski futbol.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gracze z Ciechanowa, którzy zdobyli dwa gole. Dwa trafienia Olimpu rozdzielił gol Damiana Kawczyńskiego. Wtedy swoje show rozpoczął Adam Juszczyk. Filigranowy zawodnik Boruty nie miał litości dla swoich rywali. Juszczyk raz po raz nękął defensywę i bramkarza rywali. Ostatecznie Juszczyk trzy razy wpisał się na listę strzelców i wyprowadził Borutę na dwubramkowe prowadznie.

Niestety prowadzenia nie udało się utrzymać do końca spotkania. Gospodarze zdołali dwukrotnie złamać defensywę Boruty, a to oznaczało, że mecz zakończył się remisem 4:4.

OM

Olimp Ciechanów – Boruta Kuczbork 4:4
Bramki: Kawczyński, Juszczyk 3
Skład: Testowany – Kawczyński, Dębski (Bardyszewski), Deka, Klimek P. – Sadowski, Kaszuba, Juszczyk, Rychcik, Szymański – Kociela

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.